Firma Ravi Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą artykułów do wyposażenia kuchni, dekoracji stołu i prac porządkowych. Od 1996 roku prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju a także za granicą. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta za pośrednictwem profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych. Zdobyliśmy zaufanie wielu kluczowych klientów na rynku detalicznym. Między innymi tak znaczących firm jak: Intermarche, Bricomarche, Piotr i Paweł, Delikatesy Centrum (Eurocasch), Grupa PSB, Grupa RCMB, Sedal, Stokrotka, lokalne sieci sklepów PSS "Społem". Sukcesem firmy jest również duża rozpoznawalność marki na rynku.

 

Centrala firmy w Brzeźnicy (województwo podkarpackie) oraz oddziały w Częstochowie i Szamotułach, są znakomicie przygotowane logistycznie do obsługi klientów na terenie całego kraju. Oferujemy szeroki wybór artykułów używanych w nowoczesnym domu, które stanowią cztery równorzędne programy:

 

„Ravi - Proste Rozwiązania” obejmuje nowoczesne artykuły do kuchni, domowych prac porządkowych, higieny i pielęgnacji ciała oraz naczynia i sztućce jednorazowe.

 

„Ravi - Clean Therapy”, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty z grupy chemii użytkowej i zapachowej. Wyroby CLEAN THERAPY charakteryzują się wysoką jakością, porównywalną z dobrej klasy brandowymi produktami oferowanymi na rynku. W produktach zastosowano nowoczesne kompozycje zapachowe, które spełniają oczekiwania wymagających klientów i odpowiadają aktualnym trendom.

 

„Ravi - Travella”, to przede wszystkim artykuły przydatne poza domem jak i w podróży np. chusteczki odświeżające, patyczki i płatki kosmetyczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów proponujemy m.in. te produkty w linii TRAVELLA W DOMU I W PODRÓŻY

 

 

„Ravi - Decor”, to szeroka gama efektownych, oryginalnych wzorniczo artykułów do wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz produkty, które mogą być atrakcyjnym upominkiem. Dominujące kategorie to porcelana, wyroby ze szkła, produkty z bawełny, bambusa i drewna, maty, serwetki, świece, lampiony.

Copyright © 2014 RAVI Sp. z o.o. ® Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Izabela Dawiec - Sąsiadek
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych